Детальніше про компанію

Економіко-правовий центр - юридична фірма, що об’єднує адвокатів та юристів різної спеціалізації і надає послуги в усіх основних сферах права. Наша компанія надає якісні юридичні послуги та здійснює індивідуальний підхід до кожного клієнта. Над кожним зверненням працює команда молодих, але досвідчених юристів, професіоналізм яких не викликає сумнівів. Саме такий підхід забезпечує становлення довгострокових партнерських відносин, заснованих на конфіденційності та довірі з дотриманням взаємних інтересів та повазі. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому. Висока компетентність, креативний підхід, оперативність роботи дозволяють досягти результатів за короткий термін.

Юридична фірма «Економіко-правовий центр» завжди рада бачити Вас та готова надати юридичні послуги будь-якого напряму. Активна робота з державними установами, громадськими організаціями, широке коло клієнтів, напрацьована роками соціальна позиція та тверде професійне кредо свідчать про професіоналізм та авторитет компанії.

Накопичуючи досвід та зберігаючи традиції, ми одночасно приносимо в практику нові ідеї.


Юридичні послуги в Києві
Курсы валют
Задай питання юристуВідповіді на питання
Им·я:
E-mail:
Телефон:
Запитання:

Юридична фірма “Економіко-правовий центр” – Ваша юридична допомога і надійний партнер у Києві

Послуги адвоката Абонентське юридичне обслуговування Юридичний супровід бізнесу Антикризовий супровід Органи влади Юридичні консультації онлайн Возврат долгов Регистрация юридических и физических лиц Ликвидация предприятий в Киеве Экономико-правовой портал