Консультація юриста онлайн

2009-10-15, Тамара

Запитання:
Я замужем за военнослужащем.С 1986 по 1989 мой муж проходил службу в отдаленном гарнизоне Чехословацкой республики, жили вместе в доме офицерского состава. Поскольку жила в чужой стране на работу устроиться не могла. Слышала, что в России приняли закон согласно которому в трудовой стаж женам военнослужащих,засчитали годы, что они прожили со своими мужьями в военных городках или далеких гарнизонах и не имели возможности устроиться на работу. Если подобный закон в законодательстве Украины? Могу ли я уйти раньше на пенсию?


Відповідь:
Дане питання регулюється Законом України "Про пенсійне забезпечення","Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб","Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та ін. Що стосується питання про трудовий стаж то згідно ст. 56 Закону України "Про пенсійне забезпечення" :"період проживання дружин осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів і військовослужбовців надстрокової служби з чоловіками в місцевостях, де була відсутня можливість їх працевлаштування за спеціальністю,зараховуэться до загального трудового стажу, але не більше 10 років." Щодо питання надання Вам дострокової пенсії, то чинним законодавствои України це не передбачено.



Юридичні послуги в Києві
Курсы валют
Задай питання юристуВідповіді на питання
Им·я:
E-mail:
Телефон:
Запитання:

Юридична фірма “Економіко-правовий центр” – Ваша юридична допомога і надійний партнер у Києві

Послуги адвоката Абонентське юридичне обслуговування Юридичний супровід бізнесу Антикризовий супровід Органи влади Юридичні консультації онлайн Возврат долгов Регистрация юридических и физических лиц Ликвидация предприятий в Киеве Экономико-правовой портал