Консультація юриста онлайн

2010-05-14, Наталія

Запитання:
Мені 53 роки. Маю стаж державної служби 22 роки. З 2006 року отримую пенсію по списку № 1. В 2006 році не працювала на державній службі, але на той час мала стаж державної служби 20 років і 23 дні, на жаль в пенсійному фонді Деснянського району на це не звернули увагу. Зараз я знов працюю на державній службі (Державний комітет лісового господарства України). Чи маю я право переходу з одного виду пенсії на інший?


Відповідь:
Згідно ч.1 ст.10 ЗУ "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" :Особі, яка має одночасно право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника), призначається один із цих видів пенсії за її вибором.



Юридичні послуги в Києві
Курсы валют
Задай питання юристуВідповіді на питання
Им·я:
E-mail:
Телефон:
Запитання:

Юридична фірма “Економіко-правовий центр” – Ваша юридична допомога і надійний партнер у Києві

Послуги адвоката Абонентське юридичне обслуговування Юридичний супровід бізнесу Антикризовий супровід Органи влади Юридичні консультації онлайн Возврат долгов Регистрация юридических и физических лиц Ликвидация предприятий в Киеве Экономико-правовой портал